...

ošetrenia Tváre

Hĺbkové čistenie

Hĺbkové čistenie pleti je najdôležitejšou a najžiadanejšou procedúrou v starostlivosti o pleť. Len pravidelným čistením získate zdravú, čistú, hydratovanú pokožku, ktorá sa cíti dobre a zdravo.

 

Pri hĺbkovom čistení pleti je možné si vybrať čistenie len ultrazvukom – skin scrubberom alebo kombináciu skin scrubbera a mechanického čistenia . Ja odporúčam  čistenie ultrazvukom a následne mechanické dočistenie.

 

Hĺbkové čistenie pleti zahŕňa:

 – povrchové čistenie

 – peeling podľa typu pleti

 – naparovanie, zmäkčovanie

 – skin scrubber

 – mechanické čistenie

 – odstránenie mílií

 – maska

 – môže byť masáž tváre ( maderoterapie tváre )

 – sérum

 – záverečný krém

Akné a akonózne prejavy kože sú sprevádzané vonkajšími a vnútornými vplyvmi. Medzi vnútorné vplyvy patria hlavne hormóny, no tiež životospráva a stravovacie návyky. K vonkajším vplyvom zaraďujeme hlavne čistenie pleti a celkovú starostlivosť o pleť.
 

Diamantová mikrodermabrázia

Mikrodermabrázia je profesionálna liečba rôznych druhov nedokonalosti kože, s ktorými bojujeme každý deň. Patrí medzi najcielenejšie a najefektívnejšie formy povrchového peelingu kože. Radí sa medzi dermatologickú metódu určenú na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky.

 

Priebeh ošetrenia: ošetrenie pleti spočíva v mechanickom obrusovaní povrchových vrstiev pokožky pomocou diamantovej hlavice systémom vákuového odsávania.

 

Efekt zákroku: odstraňuje povrchové vrstvy pokožky a odumreté kožné bunky, ktoré súčasne podporujú produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky, redukcia pórov s odstránením ich obsahu, zlepšenie textúry kože, stimuláciu kolagénu, zjemnenie pigmentových škvŕn, jemných vrások a jaziev po akné.

 

Kontraindikácie: tehotenstvo, infekčné ochorenie kože na tvári, herpes, rozšírené žilky na tvári, ekzém, dermatitída

 

Nežiadúce účinky: môže sa vyskytnúť jemné začervenanie pokožky, ktoré po pár hodinách vymizne.

Rádiofrekvencia

Kozmetická rádiofrekvencia (alebo termolifting tváre) sa stáva stále bežnejšou súčasťou profesionálneho kozmetického ošetrenia.

Ide o neinvazívne ošetrenie pokožky, ktorá pracuje pomocou rádiových vĺn vychádzajúcich z rádiofrekvenčnej hlavice. Rádiové vlny vytvárajú energiu, ktorá spôsobuje zvyšovanie teploty v koži. Takto vyprodukované teplo prehrieva kolagénové vlákna, čo spôsobuje ich sťahovanie,  napínanie a zároveň stimuluje tvorbu nových kolagénových a elastínových vlákien.

Rádiofrekvencia je ideálne riešenie pre tých, čo sa trápia s ochabnutou pokožkou tváre, krku alebo dekoltu a pre tých, ktorí chcú zmierniť vrásky, zlepšiť vzhľad a pevnosť pokožky a to bez použitia invazívnych metód. Opakovaním procedúry sa pleť zjemňuje a vypína, redukujú sa hlbšie vrásky a jemné miznú.

Táto procedúra pôsobí predovšetkým na obnovu kolagénových vlákien a teda na pevnosť a pružnosť kože. Výsledkom ošetrenia je pevnejšia, jasnejšia pleť a výrazne zredukované vrásky. Rádiofrekvenčná procedúra má aj hojivé účinky, dokáže liečiť zápaly. 

Ošetrenie je bezbolestné a bezpečné. Vnímate iba pocit tepla v ošetrovanej oblasti, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky. Navodzuje veľmi príjemný stav relaxácie. Po ošetrení môže dôjsť k prechodnému začervenaniu pleti, ktoré je však len krátkodobé. A teda ihneď po ošetrení je možný návrat späť do normálneho života, nie je potrebný žiaden čas na zotavenie po ošetrení.

Účinky a výhody ošetrenia:

 – spevnenie pokožky v ošetrovanej oblasti

 – celkové výrazné omladenie tváre

 – viditeľné vyhladenie vrások a nedokonalostí pleti

 – tvorba kolagénu

 – vysoká účinnosť v prekrvení a okysličení pleti

 – uvoľnenie tvárového svalstva a príjemná relaxácia

 – možné absolvovať kedykoľvek počas dňa

 – veľmi príjemné a relaxačné ošetrenie

Bezihlová mezoterapia

Bezihlová mezoterapia je elektroporácia pomocou kladných a záporných pólov. Na pokožke vytvára mikrokanáliky, cez ktoré sa aplikované látky dostávajú rýchlejšie do jej hlbších štruktúr. Medzi aplikované látky patrí kyselina hyalurónová, vitamíny A,C,E,B. Bezihlová mezoterapia prenikne do štyroch mm hĺbky pokožky.

Priebeh zákroku: Na ošetrovanú oblasť sa aplikuje sérum a následne sa hlavicou prechádza po ošetrovanej oblasti. Ku každej ošetrovanej oblasti sa používa iný typ hlavice. Bezihlová mezoterapia tváre sa vykonáva po dobu 20 minút. 

 

Kedy je vhodné bezihlovú mezoterapiu absolvovať ?

– po lete na obnovenie pleti poškodenej slnečným žiarením

– pre okamžitú tonizáciu a hydratáciu pleti

– na potlačenie prejavov starnutia kože 

– na zmiernenie prejavov jaziev 

Ihličková mezoterapia

Mezoterapia je procedúra, ktorá pomáha pokožke vrátiť svieži a mladistvý vzhľad. V závislosti od potreby klienta sa do pokožky rovnomerne dermapenom aplikuje široké spektrum mezoterapeutických sér, ktoré sú obohatené o rastové faktory, minerálne látky, vitamíny, peptidy, nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú. Práve kyselina hyalurónová, ktorá sa v našom tele vyskytuje prirodzene, na seba viaže vodu. Keďže vekom sa tvorí menej kyseliny hyalurónovej, výsledkom je dehydratovaná, zostarnutá pokožka. Týmto spôsobom sa aktivuje tvorba kolagénu a elastínu. Dĺžka ihličiek a rýchlosť ich vibrácií je nastaviteľná podľa typu pokožky a ošetrovanej lokality. 

Pleť po ošetrení je mierne začervenaná, v priebehu 24 hodín sa upokojí. 

Účinky a výhody ošetrenia: 

 – hĺbková hydratácia pokožky 

 – redukcia vrások a celkové omladenie pleti

 – zvýšenie elasticity kože

 – zvýšenie tvorby kolagénu a elastínu

 – redukcia jazvičiek po akné 

 – redukcia pórov

Chemický peeling

Chemický peeling je malý zázrak, pri ktorom sa narúšajú povrchové a hlbšie vrstvy kože a to tým, že dochádza k exofoliácii-mechanickému olupovaniu odumretých kožných buniek z povrchu pokožky.

Pleť sa tým omladí, vyhladia sa jemné linky a vrásky, zbaví sa akné, rozšírených pórov a jazvičiek, zjednotí farebný odtieň pleti, zhydratuje, spevní a zvýši elasticitu pleti a podporí tvorbu kolagénu.

Priebeh ošetrenia: analýza pokožky a určenie typu chemického peelingu a jeho intenzita. Následne sa pleť dôkladne vyčistí a nanesie sa na pár minút špeciálny predpeelingový čistič, ktorý pleť pripraví na použitie samotného chemického peeling a umožní aktívnym látkam preniknúť do najhlbších vrstiev pokožky. Následne sa aplikuje samotný peeling, ktorý sa po pár minútach neutralizuje. 

Online rezervácia

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.