...

mihalnice
obočie

Lash Lifting

Lash lifting je ideálne riešenie pre ženy, ktorým klasické predlžovanie mihalníc nevyhovuje a zároveň chcú mať stále upravené, vytočené a nafarbené riasy. Mihalnice sa vytočia a nafarbia, čím opticky zvýraznia oko a pôsobia dlhšie. Na záver ošetrenia aplikujeme botox pre vyživenie rias.

Laminácia obočia

Laminácia obočia, je dočasná úprava obočia, ktorá zväčša vydrží 4-6 týždňov po aplikácií.

Je to úplne bezbolestná procedúra, ktorá sa aplikuje v
niekoľkých krokoch.

 

1. V prvom kroku sa obočie očistí od zvyškov make-upu a odmastí sa. Základom celého procesu sú dva prípravky. Prvý chĺpky zmäkčí, vďaka čomu sú poddajnejšie a je jednoduchšie ich začesať do požadovaného tvaru.
Prípravok sa necháva pôsobiť pod fóliou, obočie sa raz za čas prečeše. Druhý prípravok vyčesané chĺpky zafixuje, fixátor sa tiež necháva pôsobiť pod fóliou.

 

2. Ďalším krokom je nafarbenie obočia. Na záver sa nanesie keratínová výživa, ktorá podporí rast a spevnenie chĺpkov.

 

Keď už viete, čo je laminácia obočia, určite sa pýtate či je takáto úprava obočia vhodná aj pre vás. Poteším vás, laminácia obočia je rovnako skvelá pre ženy s neposlušným a hustým obočím ako aj pre tie z vás s asymetrickým či príliš tenkým a nevýrazným obočím. Laminácia pritom chĺpky nielen zvýrazní, ale taktiež podporí ich kvalitu a rast. Skrátka dokonale vyčesané obočie!

Online rezervácia

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.