...

maderoterapia

MADEROTERAPIA

Maderoterapia je druh masáže, ktorý vznikol v Kolumbii a vykonáva sa pomocou špeciálnych drevených valčekov. Terapia je určená na odstránenie celulitídy a celkovú detoxikáciu organizmu. Pri masáži sa používajú výlučne prírodné materiály -drevo, oleje. Valčeky stimulujú lymfatický systém, ktorý je zodpovedný za vylučovanie nežiadúcich látok z nášho tela. Keďže sa jedná o druh lymfatickej drenáže, po procedúre sa vyžaduje príjem veľkého množstva tekutín. Fyzická aktivita ihneď po procedúre sa neodporúča. Každé ošetrenie začína jemným nabudením lymfatických uzlín a krátkou lymfatickou masážou, resp. prípravou pokožky a tkanív na masáž. Pokračuje sa nanesením masážneho oleja, ktorý podporuje metabolizmus a odbúravanie celulitídy. V tretej fáze sa používajú na masáž drevené valčeky a pomôcky. Masíruje sa rýchlymi, dynamickými ťahmi a prechádza sa cez všetky problematické časti tela.

MADEROTERAPIA TVÁRE

Osobitne sa dá absolvovať aj maderoterapia tváre. Má antistresové účinky, prekrvuje, vypína pokožku a dvíha kontúry tváre, pretože svaly na tvári fungujú presne tak isto ako svaly na tele. Čím pravidelnejšie cvičíme alebo sa masírujeme, tým je naše svalstvo okysličenejšie a prekrvenejšie. Maderoterapia tváre a dekoltu je využívaná najčastejšie pre jej rýchly a dočasne efektívny facelifting (ideálne pri rôznych akciách, plesoch), pri pravidelných masážach dokonca viditeľne spomaľuje starnutie pleti no najmä ochabnutie svalov tváre.

BRAZÍLSKA MADEROTERAPIA

Brazílska maderoterapia je metóda, ktorá využíva kombináciu drevených vákuových zvonov a ručných masážnych pohybov pre efektívnu redukciu celulitídy. Podstatnou časťou terapie je účinná lymfodrenáž, ktorá naštartuje lymfatický systém. Brazílska maderoterapia je 5x účinnejšia ako klasická maderoterpia. Pre ešte lepšie výsledky je vynikajúca kombinácia oboch.

 

Kontraindikácie: 

 – krčové žily

 – onkologické ochorenia 

 – otvorené rany 

 – anorekxia

 – trombóza 

ROZDIEL MEDZI KLASICKOU A BRAZÍLSKOU MADEROTERAPIOU

Jedna brazílska maderoterapia sa účinkom vyrovná piatim  klasickým maderoterapiám. Výsledky sú dokonca viditeľné už po 1. ošetrení. Pri brazílskej používame drevené vákuové zvonce, pri klasickej drevené valčeky. Klasická maderoterapia sa odporúča absolvovať 2-3x týždenne prvých 10 sedení a potom na udržiavanie 1x týždenne. Brazílska maderoterapia sa odporúča absolvovať 1x týždenne.

Online rezervácia

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.